صفحه نخست » درباره ما about us
Enter Title

 معرفی شرکت: 

شرکت کمباین سازی زرین بوجار خراسان رضوی فعالیت خود را از سال 1363 در قالب تولید خرمنکوب غلات و با نام تجاری ابزار کشاورز وگروه صنعتی رضوی شروع کرد. این شرکت در طی این سال ها اقدام به تولید انواع خرمنکوب و بوجار غلات و همچنین تعدادی از ادوات و ماشین های کشاورزی دیگر شامل (دانه گیر هندوانه، بیل لودری، خرمنکوب شالی) نمود و بدلیل رعایت کیفیت در طول سال های تولید توانسته محصولات خود را به اقصی نقاط میهن اسلامی ایران و حتی خارج از کشور(آسیای میانه و افغانستان) ارسال نماید ضمن اینکه در این سال ها رضایت کشاورزان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 به فضل خداوند این شرکت در سال های اخیر با تکیه بر نیروهای فنی و خلاق خود و با همکاری متخصصان و همچنین بهره گیری از مشاوره و نقطه نظرات کارشناسان بخش کشاورزی موفق به اختراع و تولید چهار ماشین جدید شامل (خرمنکوب و بوجار تخم شربتی، خرمنکوب ماش، پیازکار هفت ردیفه تمام خودکار زعفران، دروگر ماش وکمباین کششی ماش) بر اساس نیازهای روز کشاورزان کشور شده است.

 این شرکت عضو بنیاد ملی نخبگان ، عضو پارک علم و فناوری و مرکز رشد فناوری های کشاورزی استان خراسان رضوی می باشد.  

همچنین درسال 95 بعنوان تولید کننده برتر استان خراسان رضوی و نمونه برتر شهرستان مشهد درزمینه ی ماشین های کشاورزی انتخاب شده و مهم تر از همه جزء شرکت های دانش بنیان می باشد.


.تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کمباین سازی زرین بوجار می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک